A fenntarthatóság jegyében

Hulladékok új élete

Iskolánkban rendszeresen lehetőségeket adunk a fenntarthatóság jegyében a hulladékok újrahasznosítására kreatív módon. Idén januárban rendeztük meg  a bemutatót. Tanulóink  sok ötletes tárgyat készítettek papírból, műanyagból, fémből, textilből... Ezen a napon az érdeklődő diákok előadást hallgathattak a hulladékgazdálkodásról is.

Használt ruhák vására

Nagy érdeklődés előzte meg idén is a Diákönkormányzati napon megrendezett Jótékonysági használtruha vásárt. A pólók árusításában a 12. F osztály tagjai vettek részt.Sok fiatal talált márkás, alig használt, jó minőségű ruhadarabra, amit már egy iskolatárs megunt, kinőtt. A vásár jól sikerült, így komoly összeggel tudtuk támogatni az iskola diákönkormányzatának programjait. Köszönjük a Diákönkormányzat és Pósán Enikő tanránő szervező munkáját.