Beiratkozás: 2023. június 21.

BEIRATKOZÁS A DEBRECENI CSOKONAI VITÉZ MIHÁLY GIMNÁZIUMBA

Tisztelt Szülők! Kedves felvételt nyert tanulók!

KÉRJÜK, OLVASSÁK EL FIGYELMESEN AZ ALÁBBI TÁJÉKOZTATÓT, MELYBŐL TÁJÉKOZÓDHATNAK A BEIRATKOZÁS ELŐTTI ONLINE ADATBEKÜLDÉSI LEHETŐSÉGRŐL:

Felhasználói útmutató szülők, törvényes képviselők részére - Beiratkozás Tankerületi Központ fenntartásában működő középfokú intézménybe

A beiratkozás időpontja: : 2023. június 21. (szerda) 9.00 – 13.00.

Kérjük, hogy a beiratkozáshoz hozzák magukkal:

• a felvételről szóló értesítést,
  • az általános iskolai bizonyítványt,
  • a személyi igazolványt,
  • a lakcímkártyát,
  • a TAJ kártyát,
  • az adókártyát,
  • a fényképes diákigazolvány-igénylőlapot (előzetesen kell az okmányirodában elkészíttetni),
  •  3.000-Ft-ot iskolai nyakkendőre.

Kérjük továbbá, hogy a beiratkozásra hozzák magukkal kitöltve és aláírva a felvételről postán küldött értesítés mellett található alábbi dokumentumokat:

alapadatlap

nyilatkozat tájékoztató megismeréséről a diákigazolvány igénylésével kapcsolatban

nyilatkozat fényképek és videofelvételek nyilvánosságra hozataláról, valamint adatvédelmi tájékoztató és  a Házirend elfogadásáról

szülői adatkezelési nyilatkozat

nyilatkozat a gyermek feletti szülői/gondviselői felügyeleti jogról

Felhívjuk figyelmüket, hogy az e-ügyintézés nem helyettesíti a személyes ügyintézést. Kérjük, jelenjenek meg a beiratkozáson, a személyes megjelenés és a dokumentumok aláírása minden tanuló törvényes képviselőjének kötelessége. Amennyiben nyomós indok miatt nem tudnak megjelenni a beiratkozáson, kérjük, ezt jelezzék előre a titkarsag@csokonai-debr.edu.hu e-mail címen vagy telefonon az iskola titkárságán (52/531-867).