ErasMove programmal Szicíliában

Mester Adrienn és Kelemen Vivien 11.D osztályos tanulók a Kőbányai Szent László Gimnáziummal és a Pécsi Kodály Zoltán Gimnáziummal közösen szervezett ErasMove program keretében április 16. és május 19. között Szicíliában, a palermói Galileo Galilei Gimnáziumban töltenek el öt hetet. Olasz családok látják őket vendégül, hogy ismerkedjenek a kultúrával, az olasz iskolarendszerrel, és tökéletesítsék olasz tudásukat. A szicíliai mindennapokból nem hiányozhatnak a fantasztikus ételek és a jó idő közeledtével a tengerparti kiruccanások sem. Hasznos időtöltést kívánunk nekik! Köszönjük a lehetőséget Gianmaria Eletto olasz lektornak a Szent László Gimnáziumból és Renata Barbagallo tanárnőnek a szicíliai gimnáziumból.