Fenntarthatósági Témahét - középpontban a fogyasztóvédelem

A Fenntarthatósági Témahéten 2023. április  24-én, hétfőn ellátogatott iskolánkba  Dr. Kupecki Nóra alkotmányjogi jogalkotásért és fogyasztóvédelemért felelős helyettes államtitkár, akit dr. Molnárné Szecskó Ágnes intézményvezető fogadott. Ezen az alkalmon előadást tartott a 10.e osztály számára Dr. Kiss-Benedek Damarisz, a Fogyasztóvédők Országos Egyesületének jogász-tanácsadója. Az előadás után a Megyénk kincsei vetélkedő vármegyei döntőjében 2. helyet megszerző RÁLA csapat tagjai, Madarász Regina, Tar Ágnes, Pikó Linett és Kordás Anna 10.c osztályos tanulók tartottak bemutatót nemzeti értékeinkől. Az alkalmat a Debreceni Tankerület részéről   Dr. Vántus András Istvánné szakmai vezető, tankerületi igazgatóhelyettes is megtisztelte. Az eseményt Pósán Enikő tanárnő szervezte meg.