Kimagasló eredmény a Hungarikum vetélkedőn

Április 27-én lezárult a Lakitelken megrendezett Hungarikum verseny, ahová a három főből álló középiskolai csapatoknak az egész Kárpát-medencéből lehetett jelentkezni. A 4 fordulós vetélkedő során a mintegy 100 csapatból bejutottunk azon 16 közé, akik részt vehettek az elődöntőben. Az első napon megtartott vetélkedő után nagy örömünkre kiderült, hogy továbbjutottunk a döntőbe, ahol végül a 8. helyen végeztünk. Nagy élmény volt számunkra az egész vetélkedő, amelyet a prezentációk mellett izgalmas feladatok egészítettek ki. A verseny után pedig alkalmunk nyílt körülnézni a környéken is, minden nagyon szép volt. Mi nagyon élveztük az elmúlt két napot, sok új ismerettel lettünk gazdagabbak, és egy szép emlékként fog megmaradni mindannyiunkban!

A csapat tagjai: Kis Nóra, Földing Lilla, Kolozsi Lilla 9.E osztályos tanulók

Külön köszönetet szeretnénk mondani Sümeginé Vitális Éva tanárnőnek a lelkiismeretes felkáészítő munkájáért, a tanácsaiért és a sok segítségért!