NYOLCADIKOS FELVÉTELI SZÓBELI

NYOLCADIKOS FELVÉTELI – SZÓBELI BEOSZTÁS

2023. március 6-7.

Kedves Nyolcadikosok!

Tájékoztatunk Benneteket, hogy a szóbeli felvételi meghallgatásokat a Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnáziumban 2023. március 6-án 8 órakor, március 7-én 13 órakor kezdjük. A szóbeli vizsgabeosztásról külön értesítést nem küldünk.

A beosztás: Szóbeli vizsgák 2023. március 6-7.

A tanulók névsorban szerepelnek, az azonos nevűek esetében megadtuk az oktatási azonosító utolsó négy számjegyét. Amennyiben egy tanuló több olyan tagozatot is megjelölt, amelyiknél van szóbeli meghallgatás, minden tagozatnál külön szóbeli meghallgatáson kell részt vennie.

Kérjük, hogy a megjelölt időpont előtt 15 perccel jelenjetek meg a vizsga helyszínéül kijelölt terem előtt. Hozzatok magatokkal fényképes igazolványt, íróeszközt, esetleg a versenyeredményeiteket igazoló okleveleket.

Az ideiglenes felvételi jegyzéket legkésőbb 2023. március 17-én tesszük közzé honlapunkon, a tanulókat az oktatási azonosítóval (11 jegyű szám) vagy a megadott jeligével jelöljük.

Jó felkészülést, szeretettel várunk Benneteket!

A vizsgabizottságok beosztása:

2023. március 6. hétfő: