A Cívis Álom 2023 vetélkedő helyi döntője

A Cívis Álom 2023 vetélkedő helyi döntője

 

A Debreceni Tankerületi Központ és az Agóra Tudományos Élményközpont meghirdette a közös szervezésükben megvalósuló Cívis Álom 2023 című interaktív és kreatív háromfordulós középiskolai természettudományos vetélkedőt. A vetélkedő második fordulójában, az iskolai döntőben két csapat mérte össze tudását 2023. április 27-én. Mind a Medúzák nevű csapat (a 9.F tanulói: Cziczás Anna, Horváth Petra, Bodnár Panna Izabella, Lantos Lili Viktória, Kulin Levente és Mazurka Tímea, felkészítő tanáruk Mokánszki János), mind a Csipet csapat (a 11. évfolyam tanulói: Káplár Anna, Kecskés Enikő, Nagy Natália 11.A, Smidróczki Réka 11.C és Ujlakán Viktória 11.E, felkészítő tanáruk Kalóné Lizák Viktória) érdekes és élvezetes projektmunkát mutatott be. A zsűri döntésének eredményeként a Csipet csapat képviseli majd iskolánkat a döntőben.

Köszönjük a diákok és felkészítő tanáraik munkáját, gratulálunk a projektekhez, jó felkészülést kívánunk a győztes csapatnak.