Aktuális felvételi időszak

Tisztelt Szülők! Kedves Nyolcadikosok!

Szeretettel várunk minden érdeklődőt azokra az alkalmakra, amelyeken megismerkedhetnek iskolánkkal, képzéseinkkel, tanárainkkal és diákjainkkal.

Október 21-én a Fórum Bevásárlóközpontban, a SuliFórum rendezvényen találkozhatnak velünk, érdekes kvízekkel, apró meglepetésekkel várjuk a nyolcadikosokat, diákjaink szívesen válaszolnak minden kérdésre, ami a Csokival kapcsolatos.

November 12-én és 13-án a Csokonai megynyitja kapuit az érdeklődők előtt. Nyílt napjaink 13 órától kezdődnek, bemutató órákkal, tájékoztató előadásokkal készülünk.

A nyílt napok részletes programját hamarosan, de legkésőnn november 5-én közzétesszükl honlapunkon.

Az alábbi linkeken találják felvételi tájékoztatónkat, a felvételivel kapcsolatos tudnivalókat és egy kisfilmet iskolánkról.

Induló képzéseink

Felvételi tájékoztató a 2025/2026-os tanévre