Rangos kitüntetést kapott iskolánk a DE Gazdaságtudományi Karától

Rangos kitüntetést kapott iskolánk a DE Gazdaságtudományi Karától

 

A Gazdaságtudományi Kar Tanácsa és dékánja a Gazdaságtudományi Kar Kiemelt Köznevelési, Szakképzési és Felnőttképzési Partnere kitüntetést adományozta a Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium részére.
A díj azoknak a szakképzési centrumoknak, tankerületeknek, szakiskoláknak, szakgimnáziumoknak, gimnáziumoknak és technikumoknak adományozható, amelyek a Gazdaságtudományi Karral szoros kapcsolatot ápolnak, a kar beiskolázási tevékenységét támogatják, a karral több területen szorosan együttműködnek, kölcsönösen támogatva egymás céljainak megvalósítását.
A kitüntetést a Gazdaságtudományi Kar 2024. június 29-én megrendezett Diplomaátadó nyilvános ünnepi ülésén vette át igazgatónőnk, dr. Molnárné Szecskó Ágnes.

Örülünk a sikeres együttműködésnek, bízunk a legalább ennyire eredményes folytatásban.

A kép forrása: https://www.facebook.com/profile.php?id=100015293612632&locale=hu_HU