DBSC nagykövetünk: Siklósi Panni

DBSC nagykövetünk: Siklósi Panni

 

A Debrecen Business Service Centers (DBSC) kerekasztal idén elindítja nagyköveti mentorprogramját, amelyben 18 debreceni középiskolás nagykövetként segít megismertetni a szektort és a karrier-lehetőségeket diáktársaikkal. A Csokonai nagykövete Siklósi Panni 10.D osztályos tanuló, aki részt vett a Deutsche Telekom IT Solutions konferenciatermében 2023. november 9-én rendezett ünnepélyes bemutatón. A diákok nevében Panni adott interjút a sajtó képviselőinek. A Dehir portálon részletes beszámoló és video tájékoztat a városi rendezvényről, itt olvasható és hallható Panni nyilatkozata is: https://www.dehir.hu/debrecen/debrecen-bsc-kerekasztal-szolgaltato-szektor-ssc-szektor-bsc-kerekasztal-debrecen-bsc-kerekasztal-szolgaltato-szektor-ssc-szektor-bsc-kerekasztal/2023/11/09/

Gratulálunk Panninak a programba való bekerüléshez, sok sikert kívánunk nagykövetünknek a program megvalósítása során!