Fantasztikus eredmények az olasz OKTV döntőjében

Fantasztikus eredmények az olasz OKTV döntőjében

 

Kilenc diákunk jutott be olasz nyelv tantárgyból az Országos középiskolai tanulmányi verseny döntőjébe, a 12.d osztály nyolc és a 11.d osztály egy tanulója. A döntőben hárman a legjobb tízben végeztek, és a Csokonai diákja lett az ország első helyezettje!

Az eredmények:

Timkó Kata Kiara             12. d     1.

Tamás Jázmin Lilla          12. d     4.                        

Bartha Dóra Bernadett    11. d     6.          

Filanti Dayon                   12. d     13.                      

Szabó Bettina                  12. d     20.                      

Kelemen Vivien               12. d     27.        

Bozsódi Erika                  12. d     28.                      

Takács Flóra                    12. d     29.                      

Óbis Máté                        12. d     36.        

 

Nagyon büszkék vagyunk diákjainkra, köszönjük a sok-sok munkával és kitartással elért eredményeket. Gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáraiknak, a magyar-olasz két tanítási nyelvű képzésben tanító olasztanároknak!