Kerékpártúra a zeleméri templomromhoz 2023

Kerékpártúra a zeleméri templomromhoz 2023

 

2023. szeptember 20-án 30 diákkal és 3 kísérőtanárral kerékpártúrára indultunk a zeleméri templomromhoz az Autómentes Világnap alkalmából. Az időjárás szerencsére nekünk kedvezett, ami kivételesnek mondható, mivel a korábbi években gyakran esős, borongós időben kerékpároztunk. A túrán főként kerékpárúton haladtunk, de nehezebb tereppel, homokos földúttal is meg kellett birkóznunk. Az úticélunkhoz minden fennakadás nélkül sikerült odaérnünk, ahol az Árpád-kori templomrom várt minket. Egy rövid pihenő után felfrissülten és feltöltődve indultunk vissza a Csokonai Gimnáziumhoz, ahová, az odaúthoz hasonlóan, biztonságosan visszaértünk.

Köszönet a szervezésért és a részvételért Géczi Gergő, Mokánszki János és Nagy Péter tanár uraknak!