Városi leány röplabdatorna a Csokonai-héten

Városi leány röplabdatorna a Csokonai-héten

 

A Csokonai-hét nem múlhat el sportrendezvények nélkül. Idén a testnevelés munkaközösség névadónk születésének 250. évfordulója alkalmából városi lány röplabdatornát hirdetett. 2023. november 16-án délután dr. Molnárné Szecskó Ágnes igazgatónő köszöntötte a versenyre benevezett csapatokat, majd kezdetét vette az izgalmas rangadó, ahol négy gimnázium röpisei mérték össze tudásukat: az Ady Endre Gimnázium, a DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma, a Medgyessy Ferenc Gimnázium és a házigazda Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium. A megyei diákolimpián is komoly eredményeket felmutató csapatok izgalmas összecsapásán végül az Ady a harmadik, a Kossuth a második helyen végzett, s lányaink megnyerték a kupát.

A győztes csapat tagjai: Som Réka 12.b, Tarjányi Zsófi 12.a, Pikó Linett 11.c, Szabó-Mezősi Luca 10.b, Kiss Vivien 10.b, Nagy Sára 11.f, Turcsányi Lili 11.e, Papp Lili 9.d és Siklósi Panni 10.d.

Szép volt, lányok!